FIZJOBOBO

Życzliwe słowa mogą być krótkie i łatwe do wymówienia, ale ich echa są nieskończone. Fizjobobo skupia się na Tobie tak, jakby to była nasza własna rodzina.

Umów się na spotkanie
Icon

SPOTKAJ SIĘ Z NAMI

W gabinecie Fizjobobo świadczymy usługi z zakresu fizjoterapii pediatrycznej. Naszym celem jest pomagać najmłodszym pacjentom już od pierwszych dni życia, tym urodzonym o czasie jak i urodzonym przedwcześnie.

Stosując nowoczesne metody terapeutyczne staramy się jak najbardziej ograniczać skutki problemów zdrowotnych. Podczas terapii staramy się instruować rodziców, aby jak najskuteczniej wspierali swoje pociechy w prawidłowym rozwoju.

Jesteśmy absolwentami uczelni medycznych wpisanymi do Krajowego Rejestru Fizjoterapeutów. W pracy cenimy sobie przede wszystkim  zaangażowanie i profesjonalizm w relacji z pacjentem. Jako terapeuci mamy wieloletnie doświadczenie zdobyte w różnych placówkach medycznych. Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych pacjentów staramy się stale podnosić swoje kwalifikacje, aby ciągle być na bieżąco z nowoczesnymi metodami terapii.

MICHAŁ URBANOWICZ
MICHAŁ URBANOWICZmgr Fizjoterapii
Absolwent studiów magisterskich na Gdańskim Uniwersytecie Medycznym. Prywatnie ojciec dwójki synów.
Swoją karierę zawodową zacząłem w 2010 w Ośrodku Wczesnej Interwencji w Gdyni z którym związany byłem przez dziewięć lat. Od samego początku swojej kariery zawodowej skupiłem się na pracy z najmłodszym pacjentem.
Poprzez uczestnictwo, w kursach i szkoleniach staram się stale podnosić swoje kwalifikacje.
DOMINIKA PTASIŃSKA
DOMINIKA PTASIŃSKAmgr Fizjoterapii
Absolwentka Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego oraz Olsztyńskiej Szkoły Wyższej. Zawodowo związana z fizjoterapią dzieci od 2007 roku. Terapeutka metody Bobath Basic oraz Bobath Baby. Ambasadorka dzieci 😉 Pomaga rodzicom zrozumieć ich potrzeby. W pracy zajmuje się terapią małych dzieci, terapią dzieci z problemami neurologicznymi a także ćwiczeniami w wadach postawy. Swoje kompetencje stale poszerza biorąc udział w szkoleniach i warsztatach. Prywatnie mama Stasia. W wolnym czasie głaszcze dwa koty i psa.
Icon

Opinie naszych Pacjentów

Pan Michał to profesjonalista w każdym calu !
Posiada ogromną wiedzę teoretyczną oraz praktyczną. Daje cenne wskazówki na podstawie wnikliwej obserwacji dziecka.
Jako jedyny wyprowadził mi syna , który przez napięcie mięśniowe nie potrafił nawet sztywno siedzieć. Po kilku miesiącach rehabilitacji u innej osoby efektów było brak .Pan Michał w 3 tygodnie dokonał więcej niż poprzednie rehabilitacje.
Moim zdaniem jeden z niewielu najlepszych specjalistów od maluchów w 3 mieście !!!
Mama Maksia
Pan Michał to jeden z najlepszych fizjoterapeutów w trójmieście. Posiada mega wiedzą, jest na bieżąco z nowinkami medycznymi i sprzętem terapeutycznym. Zaangażowany w pracę, mega podejście do pacjenta jak i rodzica. Ceni uwagi ze strony rodzica i innych terapeutów. Polecamy
Mama Zuzi